|
Vykupujeme a prodáváme použité lisy a dopravníkové systémy ve špičkovém stavu

V naší nabídce najdete mechanické i hydraulické c-rámové lisy, mechanické i hydraulické dvousloupové lisy, dopravníkové systémy a spoustu příslušenství. Kromě samotného prodeje si bereme na starost také související služby, jako je demontáž, montáž, revize stroje, zabalení, přeprava nebo znalecký posudek.

Věnujte se svému podnikání, my se postaráme o zbytek!

ZNALECKÝ POSUDEK
Nezávislý odhad pro prodejce, kupce, pojišťovny i banky
Vyhodnotíme stav použitých lisů i dopravníkových systémů, abyste nemuseli riskovat budoucí komplikace. Budete mít jistotu, že stroj je v bezvadném stavu a není nadhodnocený nebo naopak podhodnocený.
DOPRAVA A ZABALENÍ
Rychlá a bezpečná doprava stroje kamkoliv po světě
Zabezpečíme pro vás dopravu použitých strojů. Vše od zabalení, vyřešení logistiky až po spolehlivé dodání v předem domluvený datum.
GENERÁLNÍ REVIZE
A PŘÍPRAVA
Uvedení stroje do provozu bez komplikací
Zajistíme profesionální technickou přípravu použitých strojů – ať už bude třeba kompletní nebo jen částečná revize. Nezapomínáme ani na detailní specifikace a potřebné právní požadavky.
DEMONTÁŽ A MONTÁŽ
Profesionální montáž a demontáž lisů a dopravníkových systémů
Postaráme se o to, aby pořízené použité stroje byly profesionálně demontované a znovu instalované ve vašem provozu. Vše provedou zkušení pracovníci a experti v oboru spolu s nejmodernějším vybavením a nástroji.
Potřebujete pomoc? Stačí nás kontaktovat!
JSME PŘIPRAVENI UDĚLAT VŠE PRO TO,
ABY VÁŠ STROJ ŠLAPAL JAKO HODINKY.